Pozor na porovnanie modelov klimatizácií GREE!

gree-u-crown-wifi.jpg

  Klimatizácie GREE si v poslednom období získali obľubu u zákazníkov v celosvetovom meradle. Ako dovozcovia pre Slovensko od roku 2003 s dlhoročnou históriou si Vás dovoľujeme upozorniť na nekalé praktiky niektorých "dovozcov" a predajcov klimatizácií GREE. Voľný pohyb tovaru v rámci EÚ zapríčinil aj možnosť individuálnych dovozov, prípadne predaja jednotlivých produktov bez väzby na výrobcu a podobne. Takto sa aj vám môže stať že klimatizácie GREE ale aj iné výrobky kúpite u predajcu ktorý to len skúša a zajtra tu už nemusí byť a čo potom so zárukami?

  Na obrázku viditeľná klimatizácia U-Crown sa nápadne podobá na predchádzajúce staršie a už nami nedovážané a nepredávané modely U-Poem, U-Cool a U-Grace. Niet divu, veď ich spoločným prvkom je ich dizajnový prvok či "jazyk" "U" spoločnosti GREE. V žiadnom prípade však tieto klimatizácie neodlišuje len mierny rozdiel v dizajne ale majú veľmi zásadné rozdiely v parametroch a vlastnostiach ako aj efektívnosti a účinnosti.

  Preto si dovoľujeme upozoniť na praktiky niektorých predajcov ktorí ponúkajú napríklad klimatizáciu U-Grace za cenu približne o 500,-€ nižšiu ako stojí klimatizácia U-Crown s informáciou, že sa jedná len o dizajnové rozdiely. Viac informácií a podporu pri výbere klimatizácie nájdete na našej stránke a v katalógu produktov tu: online katalóg klimatizácií a tepelných čerpadiel gree