Gree U-Crown 2,5 kW s kúrením do -30°C a chladením do +54°C

gree-19db.jpg
u-crown-baner.jpg
vykurovaci-vykon-gree-u-crown.jpg
Kód tovaru: GWH09UB-K3DNA4F
1.594,80€ Cena vrátane DPH
Cenníková cena bez DPH (+20%): 1.329,00€
Vykurovací výkon: 
max 4.80kW
Chladiaci výkon: 
max 4.00kW
Hlučnosť vnútornej jednotky: 
19dB
Hlučnosť vonkajšej jednotky: 
50dB
SCOP: 
5.10(Výkon / príkon) za celú vykurovaciu sezónu
SEER: 
7.50(Výkon / príkon)
Energetická trieda v kúrení: 
A+++
Energetická trieda v chladení: 
A+++

Perfektná klimatizácia a dôrazom na elegantný a štýlový dizajn a s bezkonkurenčnými technickými parametrami.

GREE U-Crown nie je len legantná a trochu výnimočná klimatizácia, je to veľmi výnimočná klimatizácia atepelné čerpadlo v jednom, ponúka niečo čo dokáže len ona sama

GREE U-Crown to má už vo svojom mene, slovo Crown pochádza z angličtiny a znamená koruna. Nie však koruna ako mena ktorú sme na Slovensku donedávna používali ale koruna kráľovská. Vypracovanie, elegantný a predsa ultra moderný dizajn, vlastnosti a technické parametre z nej robia skutočnú korunu v interiérovom dizajne a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov ktorým je aj určená.

V čom sa klimatizácie GREE U-Crown ale zásadne líšia od konkurencie po praktickej stránke?

Niekoľko vybraných bezkonkurenčných vlastností uvádzame tu:

 1. Možnosť ovládania cez inteligentný telefón alebo tablet pomocou aplikácie prináša nové doposiaľ nepoznané možnosti klimatizácií a komfort o akom sa vám ani nesnívalo a v súčasnosti ho nedokáže poskytnúť žiadna iná klimatizácia, tieto možnosti sú mnohonásobne širšie ako pri ovládaní cez základný a štandardne dodávaný 2i (2i znamená inteligentný a infra červený)ovládač.
 2. Diaľkový ovládač 2i má ako štandardnú funkciu "6. zmysel" so sledovaním polohy ktorou viete jednoduchým premiestnením určiť problémovú zónu v miestnosti a klimatizácia U-Crown za krátku chvíľku zabezpečí komfort aj v tejto zóne. Je skutočne inteligentný aspoň v porovnaní s dobre známymi infra ovládačmi.
 3. Úplne nová možnosť 100% kolmej, vertikálnej aj horizontálnej distribúcie 100% objemu chladiaceho aj vykurovacieho vzduchu. Toto technické riešenie odstraňuje nepríjemné pocity a diskomfort známy pri vykurovaní klimatizáciou kedy výs ovieva teplý vzduch. ale cítite z okolia nepríjemný sálavý chlad. Je to systém vykurovania tepelným čerpadlom vzduch-vzduch najviac podobný radiátorovému vykurovaniu. Rovnako v režime chladenia ponúkajú klimatizácie U-Crown možnosť distribúcie chladiaceho vzduchu priami popod strop a tak dokážu zabezpečiť komfort veľmi blízky chladiacim stropom. Takéto riešenia odstraňujú aj zdravotné riziká ktoré sú u bežných klimatizácií neeliminovateľné alebo sú eliminovateľné len s dôsledným prístupom užívateľa a tým ho zbytočne zaťažujú.
 4. Úplne nová je aj možnosť vymedzenia lokality ktorej sa má klimatizáciu úplne vyhnúť alebo naopak sa na ňu najviac sústrediť. Jedine klimatizácie U-Crown ponúkajú možnosť "naskenovať" vlastnosti miestnosti v ktorej sa nachádzajú, zadefinovať v nej polohu nainštalovanej klimatizácie a prispôsobiť tak distribúciu vzduchu na každú časť miestnosti primerane.
 5. Unikátna možnosť definovania polohy osôb je ohľaduplná k osobám ale aj iným predmetm a technológiám ako onapríklad klavír a podobne nielen citlivým na chlad alebo teplo ale aj na samotný prievan a zmeny vlhkosti. Naopak je možnosť zabezpečiť aj zvýšenú koncentráciu teplého alebo chladného vzduchu do požadovanej lokality. Zvoľte si svoj bod a majte v ňom požadovaný komfort nezávisle od prítomnosti osôb. Bežné klimatizácie vybavené rôznymi "pohybovými" a "infra teplocitlivými" senzormi mali zásadné nedostatky, ktoré spôsobovali problémy predmetom aj osobám so zvýšenou citlivosťou na prevádzku klimatizácie. V spálni sa napríklad osoba prikryla a teplocitlivý senzor je prestal registrovať čím celé riešenie zlyhalo a prestalo plniť účel. Pohybové senzory taktiež nedokázali chrániť spiace osoby. Tieto nedostatky rieši inteligentná ochrana iProtect spolu s funkciou iFeel klimatizácií U-Crown bez kompromisov.
 6. Schopnosť prevádzky v režime chladenia až do vonkajšej teploty +54°C je vrcholom súčasnej technologickej inovácie u klimatizácií GREE U-Crown. Vďaka patentovanej kaskádovej 2 stupňovej konštrukcii kompresora prvý krát použitého práve v klimatizácii U-Crown dosahuje tiež úctyhodnú schopnosť prevádzky v režime kúrenia až do extrémnej teploty v exteriéri do -30°C! Samozrejme ako jediná na svete... Pre porovnanie bežné klimatizácie chladia do teplôt v exteriéri o niečo vyšších ako +40°C ak však majú mierne znečistený výmenník zlyhávajú už pri teplotách nad +30°C. S klimatizáciou GREE U-Crown máte istotu, že zvládne aj extrémne horúčavy čoraz častejšie a intenzívnejšie doliehajúce aj na Slovensko bez komplikácií. No a rovnako s klimatizáciou GREE U-Crown zvládnete aj extrémne zimy aké sa na našom území môžu vyskytnúť až do -30°C! Viete že na Slovensku zriedkavo na niekoľko hodín ročne (a to od prvých meraní teploty ovzdušia na Slovensku ktoré sa uskutočňovali už v 18. storočí) klesnú teploty pod -20°C? Teploty pod -30°C sa však za uplynulú históriu meraní vyskytli iba v trvaní niekoľkých hodín a aj to len na konkrétnych miestach. Nikdy však nepretrvali súvisle dlhšie ako jeden deň! Klimatizácia GREE U-Crown je teda úplným riešením celosezónneho vykurovanie plnohodnotným tepelným čerpadlom zároveň.

Ponúkajú však oveľa viac...

Kovový predný panel z hliníka a lamela z hliníka dávajú
klimatizácii U-Crown punc kvality a luxusný dizajn.
Kvalita materiálov a presnosť dielcov s toleranciou 0,3mm
podčiarkujú kvalitu vyhotovenia a posúvajú ju do triedy PRESTIGE.
Špeciálny patentovaný dvoj-stupňový kaskádový kompresor pre super chladenie a kúrenie v okolitých teplotách s bezkonkurenčným rozsahom od -30℃ do +54℃

Gree dvoj-stupňový kaskádový kompresor môže vykurovať normálne a chladiť normálne aj v
extrémnych teplotných podmienkach bez zvýšenej spotreby elektrickej energie.
Teplota výstupného vzduchu z vnútornej jednotky dosahuje až +50℃ pri vonkajšej teplote -20℃ pri vykurovaní a len +13℃ pri vonkajšej teplote +50℃ pri chladení!
Takýto pracovný rozsah je úplne ojedinelý!

1Hz inverter technológia s konštantnou prevádzkovou teplotou dokáže pracovať s extrémne nízkárodnom ou spotrebou len 15W!

Gree 1Hz inverter technológia bola ocenená Čínskou Národnou Vedeckou &
Technologickou Cenou za vývoj, pri  konštantnej teplotnej prevádzke so spotrebou len 15W.
*
Poznámka: 15W znamená najnižšiu spotrebu pre 2,5kW, 3,5kW a 5,3kW modely pracujúce stabilne pri 1Hz frekvencii za ideálnych podmienok.

špeciálna technológia distribúcie vzduchu

Mimoriaden veľký výduch a veľkou lamelou so špeciálnou konštrukciou, ktorá efektívne zvyšuje možnosti vrchného a spodného distribučného uhlu v rozsahu až 180°.
Takýto široký uhol zabezpečuje ideálnu distribúciu vzduchu pri chladení od hora nadol a pri kúrení zdola nahor bez vytvárania nekomfortných teplotných zón.

IFD filtračná technológia odstraňuje čiastočky o veľkosti až PM2.5 μm ( PM = particular matters = častice nečistôt vo vzduchu) efektívne

U-Crown nie len upravuje teplotu, ale zvyšuje kvalitu vzduchu.
IFD filtračná technológia odstraňuje čiastočky o veľkosti až PM2.5 μm vysokoefektívne aby chránila vaše zdravie

4 módy nočnej prevádzky počas spánkového režimu
Nehlučný spánkový režim: nastaví teplotu blízko teploty vášho tela a upravuje ju automaticky a inteligentne
Perfektný spánok mód: pred tým ako vstanete, nastavená teplota sa postupne znižuje alebo zvyšuje automaticky tak ako to požadujete aby vás spánok čo najviac osviežil na ráno.
Siesta mód: nastavuje teplotu v závislosti na definovateľnej charakteristike oddychového režimu napríklad poobede a podobne, čo výrazne zvyšuje efektivitu a kvalitu odpočink
DIY mód: užívateľom definovaný mód umožňuje okrem preddefinovaných módov nastaviť vlastné teplotné charakteristiky a nadefinovať dĺžku trvania spánkového režimu.


Hlučnosť len 18dB!
S optimalizovanou swing lamelou a relatívnou pozíciou, sa znížila hlučnosť až na 18dB.
*Poznámka: 18dB znamená hlučnosť pri prevádzke v najtichšom režime ventilátora.
 


Komfortná I feel funkcia

Diaľkový ovládač dokáže detekovať okolitú teplotu automaticky a vytvoriť pre ľudí najkomfortnejšiu teplotu inteligentne.

Neobmedzená technológia diaľkového ovládania*.
*Poznámka: 2.4G bezdrôtová RF technológia je použitá na 360° diaľkové ovládanie, tak že ho neprerušujú bežné steny a iné prekážky v priestore ako pri IR technológii (infračervenom ovládaní).


Seven kinds of fan speed for your option
Seven kinds of fan speed: quiet, low, medium-low, medium,
medium-high, high and turbo. You can choose the suitable fan speed as
you like.

Ďalšie užitočné funkcie:

Vlastnosti: 

Perfektná klimatizácia a dôrazom na elegantný a štýlový dizajn a s bezkonkurenčnými technickými parametrami.

GREE U-Crown nie je len legantná a trochu výnimočná klimatizácia, je to veľmi výnimočná klimatizácia atepelné čerpadlo v jednom, ponúka niečo čo dokáže len ona sama

GREE U-Crown to má už vo svojom mene, slovo Crown pochádza z angličtiny a znamená koruna. Nie však koruna ako mena ktorú sme na Slovensku donedávna používali ale koruna kráľovská. Vypracovanie, elegantný a predsa ultra moderný dizajn, vlastnosti a technické parametre z nej robia skutočnú korunu v interiérovom dizajne a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov ktorým je aj určená.

Niekoľko vybraných bezkonkurenčných vlastností uvádzame tu:

 1. Možnosť ovládania cez inteligentný telefón alebo tablet pomocou
  aplikácie prináša nové doposiaľ nepoznané možnosti klimatizácií a
  komfort o akom sa vám ani nesnívalo a v súčasnosti ho nedokáže poskytnúť
  žiadna iná klimatizácia, tieto možnosti sú mnohonásobne širšie ako pri
  ovládaní cez základný a štandardne dodávaný 2i (2i znamená inteligentný a
  infra červený)ovládač.
 2. Diaľkový ovládač 2i má ako štandardnú funkciu "6. zmysel" so
  sledovaním polohy ktorou viete jednoduchým premiestnením určiť
  problémovú zónu v miestnosti a klimatizácia U-Crown za krátku chvíľku
  zabezpečí komfort aj v tejto zóne. Je skutočne inteligentný aspoň v
  porovnaní s dobre známymi infra ovládačmi.
 3. Úplne nová možnosť 100% kolmej, vertikálnej aj horizontálnej
  distribúcie 100% objemu chladiaceho aj vykurovacieho vzduchu. Toto
  technické riešenie odstraňuje nepríjemné pocity a diskomfort známy pri
  vykurovaní klimatizáciou kedy výs ovieva teplý vzduch. ale cítite z
  okolia nepríjemný sálavý chlad. Je to systém vykurovania tepelným
  čerpadlom vzduch-vzduch najviac podobný radiátorovému vykurovaniu.
  Rovnako v režime chladenia ponúkajú klimatizácie U-Crown možnosť
  distribúcie chladiaceho vzduchu priami popod strop a tak dokážu
  zabezpečiť komfort veľmi blízky chladiacim stropom. Takéto riešenia
  odstraňujú aj zdravotné riziká ktoré sú u bežných klimatizácií
  neeliminovateľné alebo sú eliminovateľné len s dôsledným prístupom
  užívateľa a tým ho zbytočne zaťažujú.
 4. Úplne nová je aj možnosť vymedzenia lokality ktorej sa má
  klimatizáciu úplne vyhnúť alebo naopak sa na ňu najviac sústrediť.
  Jedine klimatizácie U-Crown ponúkajú možnosť "naskenovať" vlastnosti
  miestnosti v ktorej sa nachádzajú, zadefinovať v nej polohu
  nainštalovanej klimatizácie a prispôsobiť tak distribúciu vzduchu na
  každú časť miestnosti primerane.
 5. Unikátna možnosť definovania polohy osôb je ohľaduplná k osobám ale
  aj iným predmetm a technológiám ako onapríklad klavír a podobne nielen
  citlivým na chlad alebo teplo ale aj na samotný prievan a zmeny
  vlhkosti. Naopak je možnosť zabezpečiť aj zvýšenú koncentráciu teplého
  alebo chladného vzduchu do požadovanej lokality. Zvoľte si svoj bod a
  majte v ňom požadovaný komfort nezávisle od prítomnosti osôb. Bežné
  klimatizácie vybavené rôznymi "pohybovými" a "infra teplocitlivými"
  senzormi mali zásadné nedostatky, ktoré spôsobovali problémy predmetom
  aj osobám so zvýšenou citlivosťou na prevádzku klimatizácie. V spálni sa
  napríklad osoba prikryla a teplocitlivý senzor je prestal registrovať
  čím celé riešenie zlyhalo a prestalo plniť účel. Pohybové senzory
  taktiež nedokázali chrániť spiace osoby. Tieto nedostatky rieši
  inteligentná ochrana iProtect spolu s funkciou iFeel klimatizácií
  U-Crown bez kompromisov.
 6. Schopnosť prevádzky v režime chladenia až do vonkajšej teploty
  +54°C je vrcholom súčasnej technologickej inovácie u klimatizácií GREE
  U-Crown. Vďaka patentovanej kaskádovej 2 stupňovej konštrukcii
  kompresora prvý krát použitého práve v klimatizácii U-Crown dosahuje
  tiež úctyhodnú schopnosť prevádzky v režime kúrenia až do extrémnej
  teploty v exteriéri do -30°C! Samozrejme ako jediná na svete... Pre
  porovnanie bežné klimatizácie chladia do teplôt v exteriéri o niečo
  vyšších ako +40°C ak však majú mierne znečistený výmenník zlyhávajú už
  pri teplotách nad +30°C. S klimatizáciou GREE U-Crown máte istotu, že
  zvládne aj extrémne horúčavy čoraz častejšie a intenzívnejšie
  doliehajúce aj na Slovensko bez komplikácií. No a rovnako s
  klimatizáciou GREE U-Crown zvládnete aj extrémne zimy aké sa na našom
  území môžu vyskytnúť až do -30°C! Viete že na Slovensku zriedkavo na
  niekoľko hodín ročne (a to od prvých meraní teploty ovzdušia na
  Slovensku ktoré sa uskutočňovali už v 18. storočí) klesnú teploty pod
  -20°C? Teploty pod -30°C sa však za uplynulú históriu meraní vyskytli
  iba v trvaní niekoľkých hodín a aj to len na konkrétnych miestach. Nikdy
  však nepretrvali súvisle dlhšie ako jeden deň! Klimatizácia GREE
  U-Crown je teda úplným riešením celosezónneho vykurovanie plnohodnotným
  tepelným čerpadlom zároveň.

Ponúkajú však oveľa viac...

Upozornenie: 
Upozornenie: Vyhradzujeme si právo zmeny technických parametrov a vlastností produktov bez predchádzajúceho upozornenia! Všetky informácie o produktoch a ich vyobrazenia môžu byť informatívne a sú nezáväzné a právne nenárokovateľné! Aktuálne informácie získate od našich predajcov.